Oferta dla firm

Warsztat bądź wojownikiem w Biznesie „Zasady Krav Maga dla Twojej firmy”

Integracja dla firm

Wyjdź z ramowych szkoleń integracyjnych dla firm. Oferujemy różnorodność i nowe impulsy. W naszej Akademii Akcji i Reakcji prowadzimy treningi samoobrony, zajęcia dla dzieci oraz szkolenia strzeleckie, takie jak zawody bojowe i rekreacyjne. W dzisiejszym świecie zapotrzebowanie na samoobronę, sprawność, ale też rozrywkę, jest większe niż kiedykolwiek. Wiele firm już z nami współpracuje i oferuje swoim pracownikom odpowiednie kursy, zwłaszcza z zakresu samoobrony, zarządzania i radzenia sobie ze stresem, ale także świetne spotkania integracyjne

 

Dzięki naszemu seminarium „Bądź Wojownikiem w biznesie” w wyjątkowy sposób łączymy świat sztuk walki ze światem biznesu. Tutaj przede wszystkim wybieramy kadrę kierowniczą i przekazujemy najważniejsze umiejętności oraz wzmacniamy ich obronę w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu.


Obiecujemy, że uczestnicy będą zachwyceni. Idź z nami tą drogą – z przyjemnością będziemy Ci towarzyszyć!


W tym szkoleniu bierzemy najważniejsze elementy z militarnego obszaru Krav Maga i przenosimy je do świata biznesu.


Właściwe kierowanie personelem, branie odpowiedzialności, podejmowanie decyzji w stresie czy szybkie rozpoznawanie błędnych decyzji i odpowiednie reagowanie – to tylko niektóre z cech, które są ważne dla menedżera.


W naszym seminarium „Bądź wojownikiem w biznesie” przekazujemy te i wiele innych atrybutów w nowy i niepowtarzalny sposób. Jednocześnie doprowadzamy uczestników do granic psychicznych i fizycznych, aby je rozpoznać i przesunąć. To nie jest szkolenie frontendowe! Seminarium składa się w 80% z praktyki. Zdziwisz się, jak szybko uczestnicy są w stanie rozpoznać swój potencjał i wyjść poza własne granice.


Czego się nauczysz?

  • Radzić sobie z presją, unikać wypalenia i stresu związanego z zarządzaniem
  • Zarządzać konfliktami, radzić sobie z gniewem i agresją
  • Podejmować odpowiednie decyzje nawet pod wpływem stresu
  • Kreatywnie zarządzać zespołem, budować relacje zespołu i pracę zespołową
  • Komunikacji werbalnej i niewerbalnej