fbpx

AKADEMIA AKCJI I REAKCJI

KRAV MAGA i STRZELECTWO

Wypełnij Formularz w celu zapisania siebie lub swojego dziecka na trening.

Zapisanie się na treningi Krav Maga poprzez ten formularz nie są zobowiązujące po prostu umożliwiają mi kontrolować maksymalną liczbę uczestników.

Jeżeli chodzi o koszty treningów.

Aby zapisać się na treningi będzie podpisana umowa na 1 miesiąc, 3 miesiące, 6 miesięcy lub 9 miesięcy. W zależności od długości umowy cena oczywiście jest mniejsza i lepszej ofercie.

Podpisanie umowy jest od 2 treningu oraz wybieramy opcję płatności. Preferowana to subskrypcja poprzez kartę debetową lub kredytową.

Każdy karnet można oczywiście zawiesić lub zrezygnować z 30 dniowym okresem wypowiedzenia.

Zawiesić można w każdej chwili.

Jeżeli np. przy umowie na karnet na 6 miesięcy po 2 miesiącach chce ktoś wypowiedzieć umowę to trzeba ponieść koszt 30% pozostałych miesięcy czyli 4 x 129 zł = 516 zł i z tej kwoty 30% to 154 zł jest do zapłaty.

Natomiast zawiesić można zawsze. Na przykład przy umowie na 6 miesięcy zawieszamy karnet po nie całych 2 miesiącach np. 4.10.2021 – zaczęliśmy, a zawieszamy 15.11.2021. w grudniu już nie zostanie pociągnięta płatność i chcemy wznowić od 1 stycznia. Wtedy uruchamiamy płatność od stycznia.

Do każdego karnetu jest jakiś prezent wydawany co najmniej 30 dni po rozpoczęciu płatności. Czasami jest to szybciej ale 30 dni to maksymalny czas.

Gifty:

Koszulka do każdego karnetu.

W razie pytań zapraszam do kontaktu 691 409 400

Shopping Cart