Poznaj nas

Michał Szymanowski

STARSZY INSTRUKTOR AKADEMII AKCJI I REAKCJI

STOPIEŃ KRAV MAGA: Expert 1

„Jestem ojcem i wierzę, że inwestowanie w edukację naszych dzieci to kluczowa droga do ich przyszłego sukcesu. Dlatego od najmłodszych lat uczę dzieci systemu KRAV MAGA, dostarczając im niezbędnych narzędzi, które pomogą im odnosić sukcesy nie tylko w młodości, ale także w dorosłym życiu. Poprzez naukę KRAV MAGA budujemy ich charakter, wzmacniając ich poczucie własnej wartości oraz hart ducha.

 

Moja pasja do KRAV MAGA i strzelectwa, której zaszczepiony zostałem w 2005 roku, wyznaczyła kierunek mojego życia. Wierzę, że każdy obywatel powinien mieć możliwość nauki obsługi broni oraz precyzyjnego strzelania. Aktualne wydarzenia pokazały nam, jak istotne jest umiejętne korzystanie z broni, co dodatkowo umacnia moje przekonanie, że moja praca ma istotne znaczenie.

 

Na tej stronie znajdziesz więcej informacji o mnie, mojej pracy oraz możliwościach szkoleniowych, którymi się zajmuję. Jestem przekonany, że dzięki naszej współpracy, możemy wspólnie budować lepszą i bezpieczniejszą przyszłość.”

Michał Szymanowski

Więcej o mnie

Wykształcenie i Kursy:

 

– Wyższe Wykształcenie: Ukończyłem Międzynarodową Wyższą Szkołę Transportu i Logistyki we Wrocławiu, gdzie zdobyłem tytuł magistra. Dodatkowo, ukończyłem również studia na Akademii Wojsk Lądowych, specjalizując się w Zarządzaniu Kadrami.

 

– Studia Podyplomowe: Podjąłem studia podyplomowe z zakresu cyberbezpieczeństwa na Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, aby poszerzyć moją wiedzę i umiejętności w tej istotnej dziedzinie.

 

– Kursy i Certyfikaty:

  – GIC – General Instructor Course (KMG): Ukończyłem intensywny, 23-dniowy Izraelski kurs Krav Maga Global, który uprawnia mnie do prowadzenia zajęć z Krav Maga dla różnych grup wiekowych i płci, włączając w to młodzież, dorosłych mężczyzn oraz kobiety.

  – KIC – Kids Instructor Course (KMG): Posiadam certyfikat zakończenia 5-dniowego kursu Krav Maga Global, który umożliwia mi prowadzenie zajęć dla dzieci i młodzieży.

  – Pierwsza Pomoc: Przeszedłem szkolenie z udzielania pierwszej pomocy w nagłych przypadkach zagrożenia życia, aby być przygotowanym na wszelkie sytuacje.

  – Instruktor VIP Protection: Ukończyłem kurs z ochrony osobistej, który umożliwia mi zapewnienie profesjonalnej ochrony dla osób VIP.

  – Instruktor Strzelectwa Bojowego: Ukończyłem dynamiczny kurs prowadzony przez eksperta w obsłudze broni Tadeusza Dubickiego, który umożliwia mi prowadzenie zajęć z strzelectwa bojowego.

  – Instruktor Prowadzącego Strzelanie Lok: Posiadam certyfikat po ukończeniu kursu Ligi Obrony Kraju, który uprawnia mnie do prowadzenia strzelań w całej Polsce.

  – Kurs Ratownika POLA WALKI CLS: Ukończyłem specjalistyczny kurs ratownika pola walki, który wyposażył mnie w umiejętności udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach wojennych, takich jak postrzały, wybuchy i inne obrażenia związane z działaniami wojennymi.

Szkolony przez:

 

W 2023 roku zdałem egzamin na stopień Expert 1, który został przeprowadzony pod egidą Jan Tevini, Expert 5, oraz Eyal Yanilov, Master 3.

 

Miałem zaszczyt być szkolony przez wybitnych ekspertów, w tym:

 

– Tadeusz Dubicki: Prezes i instruktor Firmy Akademia Obrony SAGGITA (Expert 2).

– Eyal Yanilov: Prezydent Krav Maga Global – Master 3 (Expert 8).

– Zeev Cohen: Członek Global Team KMG z Izraela – Master 2 (Expert 7).

– Emanuel Ayache: Członek Global Team KMG, Dyrektor KMG we Francji – Expert 4.

– Ilya Dunsky: Członek Global Team KMG z Izraela – Expert 4.

– Jacek Walczak: Członek International Team KMG, Szef Wyszkolenia w Polsce – Expert 4.

– Tommy Blom: Członek Global Team KMG, Szef Wyszkolenia w Szwecji – Expert 5.

 

Doświadczenie Zawodowe:

 

Rozpocząłem treningi Krav Maga w 2005 roku i od tego czasu stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach oraz aktualizacje instruktorskie z Krav Maga.

 

Podczas mojej 19-letniej służby wojskowej uczestniczyłem w licznych obozach szkoleniowych oraz brałem udział w 5 misjach zagranicznych, w tym dwukrotnie w Afganistanie jako saper oraz w Iraku.

 

Posługuję się biegle językiem angielskim, zarówno w mowie, jak i piśmie.

STARSZY INSTRUKTOR

Artur Majewski

Artur Majewski

* STARSZY INSTRUKTOR AKADEMII AKCJI I REAKCJI

* General Instructor Curse in KMG – Międzynarodowy Kurs Instruktora Krav Maga

* STOPIEŃ KRAV MAGA: G1

DSC_4659

Roksana Sierdiuczeko

* STARSZY INSTRUKTOR AKADEMII AKCJI I REAKCJI

* General Instructor Curse in KMG – Międzynarodowy Kurs Instruktora Krav Maga

* Kids Instructor Course in KMG

* STOPIEŃ KRAV MAGA: G1

INSTRUKTOR KRAV MAGA

z23748974V,Jean-Claude-Van-Damme-w-filmie--Krwawy-Sport-

Jarosław Węcławowicz

INSTRUKTOR AKADEMII AKCJI I REAKCJI
STOPIEŃ KRAV MAGA: G2

Maciej Wojciechowski

Maciej Wojciechowski

INSTRUKTOR AKADEMII AKCJI I REAKCJI
STOPIEŃ KRAV MAGA: G3

Krystian-Lukaszewski

Krystian Łukaszewski

INSTRUKTOR AKADEMII AKCJI I REAKCJI

STOPIEŃ KRAV MAGA: G1
Instruktor Kickboxingu 

Instruktor Strzelectwa Bojowego

INSTRUKTOR STRZELECTWA

Rocky III, l'oeil du tigre Rocky III 1982 R??al. : Sylvester Stallone Sylvester Stallone. COLLECTION CHRISTOPHEL ?? United Artists

Andrzej Wiśniewski

Instruktor Strzelectwa Bojowego

Krystian-Lukaszewski

Krystian Łukaszewski

Instruktor Strzelectwa Bojowego

O nas

Akademia AIR jest członkiem międzynarodowej organizacji KRAV MAGA GLOBAL. Zajęcia prowadzą profesjonalnie wyszkoleni trenerzy. Dbamy o to, aby szkolenia przebiegały bezpiecznie, w świetnej atmosferze i dawały satysfakcję. Nasze unikalne i kompleksowe metody nauczania owocują umiejętnościami samoobrony i obrony innych. Zajęcia KRAV MAGA odbywają się w dwóch miastach: Trzcianka i Wałcz. Prowadzimy również szkolenia strzeleckie. Uczymy, jak bezpiecznie posługiwać się bronią oraz celnie strzelać.